Gizlilik ve Güvenlik İlkeleri

https://www.halilesenzeytin.com üye ve müşterilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz. https://www.halilesenzeytin.com üye ve müşterilerinin e-posta adresleri, kendilerine yaklaşık olarak haftada bir https://www.halilesenzeytin.com‘la ilgili tanıtım ve kampanya haberleri göndermek için kullanılmaktadır. Eğer bizden bu tip e-postalar da almak istemezseniz bilgi@halilesenzeytin.com adresine e-posta atarak müşteri hizmetleri sorumlularımıza haber verebilirsiniz. 

https://www.halilesenzeytin.com, e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri haricindeki genel site kullanımı ve alışverişle ilgili bilgileri, https://www.halilesenzeytin.com kendi sunduğu hizmetleri ziyaretçi hareketlerini izleyerek daha verimli ve etkin kılmak, müşterilerine daha özel ve daha etkin hizmet verebilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve iş ortakları ile paylaşmak isteyebilir. 

Cevaplanması üyenin isteğine bağlı olan anket sorularına verilen yanıtlar da yukarıdaki iş prensipleri çerçevesinde kullanılmaktadır. Bu tarz genel bilgiler üçüncü şahıs ve kurumlara, ancak genel istatistiksel değerlendirmelerin parçası olarak ve toplu olarak açıklanabilir. 

https://www.halilesenzeytin.com, güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamaz ve dolayısıyla bu tür bilgileri üyelik bilgileri çerçevesinde sormaz, istemez. Alışveriş esnasında https://www.halilesenzeytin.com çalışanları dahil hiç kimse kredi kartı bilgilerinizi göremez, kredi kartı bilgileriniz ilgili bankalara en yüksek güvenlik standartları çerçevesinde ikili bağlantılarla iletilir. 

Sipariş aşamalarının kişisel bilgileri içeren kısımları 2048 bit şifreleme tekniği ile güvenlik altına alınmıştır. 

https://www.halilesenzeytin.com’ da güvenliğiniz için verilen siparişlerin ödeme, fatura, teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir birim bulunmaktadır. Bu nedenle, https://www.halilesenzeytin.com‘dan ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın müşteriye yollanması gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir.