Biz Kimiz ?

Girit Hanya’dan başlayan ailece göç yolculuğumuz Kuzey Ege’de, söylenceler yurdu İda Dağı’nın (Kaz Dağı) eteklerinde güzel ilçemiz Edremit’in bakir beldesi Zeytinli’de son buldu.

Halil Esen Zeytinyağları, ismini yüksek kalitede üretilen organik ve doğal zeytin ve zeytinyağlarından almış olan Edremit’in Zeytinli beldesinden, on yılların tecrübesiyle, müşterilerine en kaliteli ve lezzetli ürünü sağlamayı kendine şiar edinmiştir.

Kendi topraklarımızda ektiğimiz tamamen organik şartlarda anne şefkatiyle büyüttüğümüz zeytin ağaçlarımızın zeytinlerini ve zeytinyağlarını kendi üretim tesislerimiz de hazırlayarak beğenilerinize sunuyoruz.

Eğer yolunuz Edremit Akçay arasında Zeytinli beldemize düşerse sizi de bir çayımızı içmeye bekleriz. Ama yolunuz düşmese de internet sitemiz aracılığıyla yurdun dört bir köşesine ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

Bizim en büyük önceliğimiz ürünlerimizin kalitesinde ulaşabileceğimiz en yükse standardın altına hiç bir zaman düşmemek ve müşterilerimizi katiyen üzmemektir. Bizim on yıllara dayanan sadık müşterilerimiz vardır ve bunun en büyük sebebi kaliteden ve lezzetten hiç bir zaman ödün vermemizdir. Yani kısaca biz kötü bir ürün satmak yerine hiç satmamayı göze almış butik bir üreticiyiz.

Halil Esen’in marka olarak belirleyen kelimeler KALİTE, GÜVEN VE DÜRÜSTLÜKTÜR.

Kalite : Zeytin ve zeytinyağı ana ürünlerimiz olmak üzere bütün ürünlerimizde en yükse kaliteyi elde etmek isteriz. Zeytinyağlarımızın muhtelif ulusal yarışmalarda ödüller alması da bunun en önemli göstergesidir.

Güven : Müşterilerimizin bize her daim güvenmesi ve bizden aldıkları ürünler konusunda içlerinde en ufak bir şüphe olmasın isteriz.

Dürüstlük : Ve üretimimizi gerçekleştirirken hiç bir zaman dürüstlükten ve doğru bildiğimiz yoldan ayrılmayız.

Sizi de müşterilerimizle oluşturduğumuz bu aile ortamına davet ediyoruz.